Osobní Make-up poradenství

Myslím, že v dnešní době je těžké, představit si dívku nebo ženu, která neví, jak si udělat make up. Je to pravda, nebo je to jen můj dojem? I pro začátečníky se nabízí hned několik cest, jak se to naučit. Pojďme si říct, jaké to jsou. 

1. Pouštět si návody na YouTube a snažit se postup opakovat doma. Na obrazovce se zdá být vše jasné a snadné, ale ne vždy je to tak. Každý člověk je jiný, má jinou pleť a proto pro něj fungují jiné produkty a postupy. 

2. Návštěvy brand vizážistek a make-up artistů a snažit se zapamatovat jejich postup a použité produkty. Nápad je to skvělý! Ale vsadím se, že ani tato metoda nezaručí úspěch. 

3. Využití ekonomické formy make-up kurzů v mini skupinách. Spokojení jsou většinou všichni, ale hlavně proto, že nemají srovnání. 

4. Vzít vše do vlastních rukou a učit se samy intuitivně a instinktivně. Fascinující cesta, ale bez profesionální pomoci může být zdlouhavá a nákladná.

 Když se chceme naučit kreslit, hrát na klavír, zpívat, a hlavně, stát se odborníky v nějakém oboru, co uděláme? Pravděpodobně budeme navštěvovat hodiny kreslení, hry na klavír nebo zpěvu. Je to normální!

 Co se týče make-upu, předpokládá se, že dívky by měly být schopny zvládnout vše od začátku samy. Ale jak k tomu došlo? Kde by se to měly naučit? Jak se v tom mají samy vyznat? 

V tomto okamžiku to někdy končí komentáři: “Raději půjdu bez make-upu”. Abychom nic nepokazily, volíme zlatou střední cestu řasenek a balzámu na rty. 

Můžete to ale změnit, můžete se naučit líčit jednou a na celý život! Můžete být jedinečná, dostávat komplimenty a cítit se 100% svá, když Váš vzhled bude podtrhovat Vaši vnitřní krásu.
Z tohoto důvodu jsem se pro Vás rozhodla vytvořit kurz “Sama sobě vizážistkou!” Abych Vám s tím pomohla!  

1
Using Format