Eva

Paní Veronika je vysoce profesionální, velmi pečlivě odvedená práce, lidský přístup a výsledek naprosto jedinečný! Těším se, až využiji další služby u této milé make-up artistky. Eva

Monika

Veronika dokáže nejen krásně nalíčit a učesat, ale hlavně se na vás nacítit.Vždy překoná moje představy. Zároveň nešetří užitečnými tipy k péči o pleť, líčení nebo péči o vlasy. 

 Každé setkání s Veronikou je pro mě velmi příjemným a obohacujícím setkáním. Krásná visáž a účes je třešničkou na dortu. 

 Všem vřele doporučuji!

Andrea Lojkásková

Ráda spolupracuji s Veronikou Mykolenko na mých kampaních pro značku Theó. Mohu se na ni spolehnout, je vždy dobře připravená, je pečlivá, pozorná. Ve svém oboru se pravidelně vzdělává, sleduje trendy, ale snaží se být citlivá i k tématům, které si přeji já. Umí mi poradit. Dovede zvládnout i náročné úkoly na čas prostor. Moc si cením její přítomnosti. Nejednou líčila mé modely pro fotokampaň, ale i fashion show apod.

https://www.facebook.com/theo.clothing/


Silvie

Na vlastní svatbě můžete vypadat jako každá jiná nevěsta (říkám tomu univerzální nevěstin make-up) nebo si můžete najmout Veroniku a mít make-up, který je jedinečný.Naše svatba byla asi cokoliv jen ne tuctová. A stejně tak můj make-up. 

Miluju produkty, se kterými Veronika pracuje, miluju její přístup k práci, pečlivost a dochvilnost. Může se to zdát jako samozřejmost, ale všichni víme, že to tak není, a v některých chvílích jsou právě tyhle kvality prostě k nezaplacení. Máme týden po svatbě, spoustu věcí bych udělala trochu jinak, ale Veroniku, Veroniku bych si nechala.

Gabriela

Myslím, že jsme se neviděly naposledy, protože jsem byla opravdu moc a moc spokojená...to stejné moje maminka :) takže pokud budu potřebovat, tak se určitě opět ozvu :) Děkuji nejvíííc :)

Martina

Byla jsem maximalne nadšena z pristupu a z kvality, ktera byla špičková. Mila, přijemná a maximalné profesionalni. Všichni mi cely den chvalili jak make up tak účes a ženich byl uneseny:-) Dekuju Verunko!

Marie

Se službami paní Veroniky jsem byla velmi spokojená. Na svatbu přijela včas, stihla nalíčit maminku a mně věnovala dostatek času. Make-up držel celý den, stejně tak i účes. Vytvořila z mých vcelku krátkých a jemných vlasů opravdu nádherný účes, celý den jsem si připadala jako princezna. Ještě jednou děkuji za spolupráci.

Using Format